Ми працюємо 30-01-2023
У зв'язку з перебоями постачання електроенергії можливі затримки. Ми робимо все, щоб обробити та доставити ваші замовлення у максимально стислі строки.

Про Kipling

Kipling - це історія про велику пристрасть і творчість, а також не обійшлося без щасливої руки пані удачі!

Народження бренда відбулося на початку весни 1987-го. Це був рік, коли троє молодих приятелів-дизайнерів у місті Антверпен звернули увагу на зім'яту нейлонову тканину на ткацькому верстаті... і вуаля! - ідея для Кіплінг готова. Досягнувши виграшного поєднання стилю, форми і якості, молоді дизайнери приступили до створення доступних, спортивних і функціональних сумок і дорожніх атрибутів, які стали фаворитами серед жінок в 65 країнах світу.

Ім'я компанії було натхненне Редьярдом Кіплінгом, автором «Книги джунглів». Kipling (Кіплінг) вийшли за рамки свого коріння, пропонуючи тепер високоякісні рюкзаки, які однаково підходять для пригод у щоденному житті і для пізнання світу. Згодом Кіплінг переріс у всесвітньо відомий бренд, який пропонує широкий асортимент сумок, рюкзаків, валіз для різноманітних стилів життя. Сумки Kipling стильні, яскраві і веселі, а також практичні і досить міцні навіть для найактивніших людей.

Компанія Kipling North America зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, продукція якої розроблена і спроектована в Антверпені (Бельгія), є підрозділом VF Sportswear, Inc. Корпорація VF Sportswear включає бренди, вироби яких ви майже напевно вже маєте у своєму арсеналі: Napapijri, Timberland, Vans, Terra, The North Face, Jansport, бренд Kipling®, а також інші торгівельні марки для сучасних людей.

Якщо ви вже є щасливим власником чи власницею сумки, рюкзака або валізи Кіплінг, то ви вже встигли познайомитися з сімейством мавпочок. Чому саме ця тваринка стала символом бренда і красується практично на кожному виробі? Щоразу, коли ви думаєте про Кіплінг, ви думаєте про мавпу. Фірмовий знак бренда і знаменита робота Р. Кіплінга «Книга джунглів» втілюють прекрасний зв'язок. Мавпи є символом веселощів і пригод, тому мавпа природно стала талісманом бренду. Трохи пізніше мавпочки стали не просто частиною дизайну, а й окремими стильними аксесуарами у вигляді брелоків. Кожну мавпочку Кіплінг називають на честь свого працівника у будь-якій точці світу. Кожна колекція має свою унікальну мавпу! Мавпа швидко стала предметом колекціонування для всіх, хто любить веселощі і молодий душею. І зараз сформувався справжній фан-клуб Кіплінг, представники якого володіють не менше ніж 425 мавпами!

Трішки надзвичайної статистики:

  • 23 сумки Kipling продаються щохвилини десь у світі.
  • Понад 35 мільйонів людей у світі мають щонайменше одну сумку Kipling.
  • Сумок Кіплінг більше, ніж людей у Бельгії

Підпишіться на розсилку, щоб отримати знижку!
Відсилаючи свої дані Ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності.